Pasirinkite upę:
 
Plaukimas KALNUOSE
Plaukimai kalnų upėmis

Rugpjūčio 17-28 d. vykstame į Pasaulio Balto Vandens Meką - NORVEGIJĄ, dar yra 3-4 laisvos vietos ant keturviečių katamaranų, kurias galite užimti ir Jūs, labai kviečiame prisijungti !!!
Sužinok daugiau

Gaukite mūsų naujienas
Užsakyti

Žygiai baidarėmis

Šeimoms su vaikais

Dažnai šeimos, suplanavusios plaukimą baidarėmis, tuo pačiu sudaro ypatingai gerą progą seneliams pasidžiaugti savo anūkais. Mes jokiu būdu nenorime skatinti, tokio džiaugsmo iš senelių atimti, tačiau privalome informuoti, kad tinkamai įvertinus jėgas bei pasirinkus atitinkamą maršrutą, plaukimas su vaikais tikrai nėra pavojingas, sukelia labai daug gerų emocijų, skatina vaikų ir tėvų artumą, tvirtina šeimos saitus, bei ugdo mylintį gamtą ir savo gimtąjį kraštą ateities pilietį.

Netrumpoje mūsų kompanijos gyvavimo istorijoje jauniausias plaukikas buvo šešių mėnesių, vyriausiajam gerokai per aštuoniasdešimt, tad rekomenduotume užuot anūkus palikus seneliams, tiesiog pasiimti senelius kartu.

Rekomenduojamų šeimyninių maršrutų top 3:

Verknės vidurupis (jau turinčioms pradinę plaukiojimo patirtį šeimoms)
Merkio žemupys
Širvinta, po kurių naują savaitę pradėsite šviesiomis galvomis ir puikia nuotaika.

Įmonėms ir organizacijoms

Visame pasaulyje vandens turizmas, kaip priemonė kolektyvo tarpusavio ryšių stiprinimui renkamasi itin dažnai. Juk kur jei ne gamtoje geriausiai atsiskleidžia  žmogaus savybės, kurių kasdieniniame darbe nė neįtartum esant. Džiugu, kad ir mūsų šalies įmonių vadovai vis daugiau dėmesio skiria savo darbuotojų poilsiui, jų tarpusavio neformaliam bendravimui, tuo stipriai padidindami kolektyvo lojalumą firmai. 

Turėdami patirties šioje srityje galime, suorganizuoti savaitgalio žygį Merkiu, Šalčia, Verkne tiek mažam, tiek labai dideliam (iki 200 žmonių) kolektyvui su nakvyne stovyklavietėse ar kaimo turizmo sodybose (tik užsisakius iš anksto) .  Net ir vasarą stipriai plušantiesiems siūlytume trumpą kelių valandų pasiplaukiojimą po darbo Nerimi ar Vilnele.

Rekomeduojami maršrutai: Merkiu, Šalčia, Verkne, Nerimi,  Vilnele.

Ekstremalams

Negalintiems nusėdėti namuose, kai upės veržiasi iš kraštų, nebijantiems pasimurkdyti lediniame pavasario ar žiemos vandenyje, perkėlinėti baidares per gausybę užvartų, šokinėti nuo malūnų liekanų ar būti nuo galvos iki kojų sukandžiotiems uodų siūlome keletą itin įdomių maršrutų.

Rekomeduojami maršrutai:  Vilnele, Siesarčiu , Muse,  Širvinta,  VokeMerkiu (aukštupiu), Visinčia.

Studentams

Studentams, atostogaujantiems ir kitiems turintiems galimybę plaukti darbo dienomis. Nuo pirmadienio iki penktadienio siūlome Jums pasinaudoti mūsų paslaugomis už itin gerą kainą. Šį vasaros sezoną prioritetą teiksime 2-4 d. Merkio ir Verknes maršrutams. Plaukiant šiomis upėmis automobilio neturėjimas ne trūkumas. Tiek į maršruto pradžios, kur Jus pasitiksime, tiek į pabaigos, kur Jus pristatysime žygiui pasibaigus stoteles patogu atvykti ir išvykti visuomeniniu transportu. Autobusų ir traukinių tvarkaraščius rasite čia: www.ltrail.lt

Rekomeduojami maršrutai: Merkiu, Verkne, Visinčia, Šalčia, Širvinta, Vilnele, Voke, Nerimi, Lakaja, Žeimena.